הורדת סד לאחר ניתוח אף

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מלאו את הטופס ונציג חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

ניתוח אף הורדת גבסניתוחי אף חייבים להתבצע על ידי רופא מומחה, בעל ניסיון רב, אשר יהיה אחראי על המטופל לפני ואחרי הניתוח.

לפני הניתוח, על הרופא לבדוק את מידת התאמתו של המטופל לניתוח, לתאם עימו ציפיות, להסביר לו על הסיבוכים הפוטנציאלים, ועל מהלך הניתוח המתוכנן.

לאחר הניתוח, הרופא יידרש ללוות את המטופל לאורך פרק זמן ארוך, בו הוא יעקוב אחר מצבו הנפשי והפיסי של המטופל, נוכחות תופעות לוואי כמו נפיחויות בפנים או קרישי דם. ולאחר מספר ימים, הוא יסיר את הגבס מעל האף המנותח, בכדי לבדוק את תוצאות הניתוח.

גם לאחר הסרת הגבס, ייקח עוד זמן מה עד שהמטופל יוכל להתרשם מהאף במלוא הדרו, מכיוון שפעמים רבות, הפנים עוד נשארות נפוחות גם לאחר הסרת הגבס. למרות שניתוח אף, נחשב לניתוח פשוט יחסית ופופולארי מאד, ישנה משמעות ניכרת לבחירת הרופא המתאים אשר יוכל לבצע זאת, בלי לגרום לעוגמת נפש מאוחרת יותר אצל המטופל. רופא זה חייב להיות בעל ניסיון רב ויכולת ליצירת אמון וכימיה אצל המטופל.

ניתוח אף מסתיים עם הרכבת סד באף

לפני ניתוח אף יש לתכנן היטב את מהלכיו, כך שהרופא חייב להבין את כוונת המטופל, ולדעת איך להגיע לכך. פעמים רבות, מהלך הניתוח נקבע על פי דעתו המקצועית של הרופא המנתח, אשר ממליץ על מבנה מסוים, או לחילופין מניע את המטופל מהשאיפה למבנה אחר.

הניתוח אורך כשעה, והוא נעשה במחלקה האסתטית בבית החולים. לפני הניתוח, יקבל המטופל הסבר מפורט של איך ייראו הפנים בכלל והאף בפרט לאחר הניתוח. לכן לאחר הניתוח, האף יהיה מגובס, ומלא בתחבושות טמפונים אשר מטרתם לספוג את הדמם. כמו כן, הוא צריך להיות מודע כי פניו יכולים להיראות נפוחים מאד ובעלי סימנים כחולים או אחרים. כמו כן, עור הפנים עלול להשתנות ולהיות שומני יותר, כך שייראו פצעי אקנה בסביבות האף ועליו, אשר יחלפו מעליהם.

היום המיוחל הגיע: אפשר להוריד את הסד באף

לאחר כשבוע ימים, בהם המטופל יימצא בביתו ויימנע מפעילות גופנית מסיבית, הוא יחזור לביקור אצל הרופא המנתח, בכדי להוריד את הגבס. החששות לפני ביקור זה ידועים וטבעיים מאד, מכיוון שזו תהיה הפעם הראשונה, הן למטופל והן לרופא, לראות את תוצאת הניתוח. בטחון בניסיונו ובכוחו של המנתח, בשילוב עם עדינות ואמפתיה מצידו, עשויים להקל על הרגשת המתח והפחד.

לאחר הורדת הגבס, יש לשטוף היטב את הפנים במים וסבון, בכדי להוריד את כל קרישי הדם הקיימים. כמו כן יש צורך לייבש את העור, אשר כאמור עלול להיות שמנוני ולא נקי. גם מספר ימים לאחר הורדת הגבס, יש להמשיך ללכת זקוף כאשר הראש גבוה, לנסות לא להתכופף בזווית בה הראש יהיה מוטה מטה ולהמעיט בעבודות קשות מבחינה פיסית לעוד כחודש.

סד באף טיפול והתמודדות

המנתחים ממליצים למטופלים לקחת שבוע ימים חופש מהעבודה או משאר העיסוקים היומיומיים. חלק מהסיבות לכך הן הימצאותו של הגבס על האף. האף המגובס אינו מראה אסתטי באופן מיוחד, ועלול להפריע במיוחד כאשר ננעצים בו מבטים תמהים של עוברי אורח או חברים לעבודה. לכן, על המטופל להכין את עצמו מראש, מבחינה נפשית, להשתקפות פניו במראה.

בנוסף, הרופאים ממליצים להתייעץ עימם בכל בעיה המתעוררת או כאב נמשך, עוד לפני הביקור הראשון. לשלב ההתחלתי של הכאבים, אשר עלולים אף להופיע לאחר מספר ימים מיום הניתוח, יש לקחת משככי כאבים כמו אקמול, או אופטלגין. עם זאת, יש לזכור כי אי הנוחות חולפת באופן מהיר ונשמרת כחוויה.

 

074-7695546

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג פרופורציה חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!