ניתוח אף לגברים

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג פרופורציה חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

ניתוח אף לגבריםניתוח אף לגברים וניתוחים קוסמטיים הפכו להיות יותר ויותר מושרשים בתודעה, והליכים אלו נחשבים למקובלים מבחינה אסתטית ותרבותית, לרבות בקרב מערך רחב יותר של גזעים, עדות גילאים ומינים.

בין השנים 1997-2011, ניתוחים קוסמטיים בקרב גברים עלו ב-121%. האופן שבו אנשים מתוודעים לניתוחים קוסמטיים ממשיך להשתנות במשך השנים וההתקדמות בתחום זה מגיבה לביקוש ההולך וגובר.

מטרת ניתוח אף לגברים

כיום מנתחים פלסטיים מסוגלים להשיג הרמוניה למראה הפנים, תוך שמירה על יחוד אישי ותרבותי. הבחירה של גברים לעשות ניתוח אף לגברים עשויה להיות מונעת על ידי גורמים רבים ושונים. גברים מודעים ליתרונות ההליכים הקוסמטיים והם מבקשים להשיג לעצמם יתרונות אלו.

ניתוח אף לגברים מאפשר למטופל להשיג מראה אף אסתטי יותר, ופחות בולט באמצעות הליך כירורגי של התקצרות, הצרה ועיצוב מחדש. במקרים מסוימים, מבקשים גברים לבצע ניתוח אף כאשר האף אינו סימטרי, עקום, בעל בליטה בולטת או מעוות. מנתח פלסטי יכול לשנות מראה זה על פי העדפת המטופל.

בהתאם לתכונות האחרות של המטופל, ניתוח אף לגברים יכול להתלוות גם להליכים אחרים, כגון עיצוב הסנטר. סנטר "חלש" אצל גברים עשוי להשפיע על המראה הגברי, וגברים המבקשים להעביר אישיות סמכותית ובטוחה בוחרים לעיתים להדגיש את הגדרת הפרופיל שלהם.

הדגש המוצב היום על כושר ובריאות מאפשר לגברים לחוש יותר אנרגטיים ובעלי חיוניות. אך ככל שאדם מתבגר, המראה החיצוני שלו עשוי שלא לשקף את נעוריו הפנימיים. ניתוח קוסמטי מאפשר לגבר להתבגר ללא האפקטים החיצוניים המתרחשים בגופו. הזמינות של ניתוחים קוסמטיים מהווה כלי למספר מטופלים גברים לשמור על מראה סמכותי, צעיר ובטוח.

למרות שלכאורה לא קיים קשר בין ניתוח אף לבין מוסר עבודה וקריירה, השיפור האסתטי, ולו הקטן ביותר, יכול להגביר באופן משמעותי את ביטחונו של אדם והתנהגותו, ומאפשר לו להתמקד יותר בהשגת מטרותיו.

ניתוח אף לגברים: זה מה שמצפה לכם

הייעוץ הראשוני אותו מעניק המנתח למטופל כולל דיון אודות השינוי המבוקש, ציפיות המטופל, הכושר הגופני לעבור את ההליך הניתוחי, היסטוריה רפואית והדרך בה ישיג המנתח את התוצאות הטובות ביותר. מנתחים רבים משתמשים בהדמיית מחשב על מנת לסייע למטופל לדמיין את התוצאה הסופית.

תהליך השיקום אורך כשבועיים, ולאחר שלושה שבועות ניתן לשוב לפעילות גופנית מאומצת. לאחר מספר חודשים ניתן לתפקד כרגיל. התוצאה הטובה ביותר של ניתוח אף לגברים היא כאשר לא ניתן להבחין בהבדל ואף אד אינו נועץ מבט באף.

מהלך ניתוח אף לגברים

ניתן לבצע ניתוח אף בהרדמה כללית או מקומית, בהתאם להיקף הניתוח וההעדפה האישית של המטופל. קיימים שני סוגים של ניתוח אף: סגור ופתוח. הטכניקה הפתוחה כרוכה בביצוע חתך על פני העור שבין הנחיריים. ניתן בקלות לעבד מבנים פנימיים, אך הנפיחות עלולה להתפוגג לאחר זמן ארוך מעט. הטכניקה הסגורה אינה כרוכה בביצוע חתך ברקמות החיצוניות של האף והיא מהירה יותר מבחינת ריפוי הרקמות.

מטרת המנתח היא למזער ככל הניתן את כמות החתכים, ולעיתים קרובות מבוצע הניתוח בתוך שולי נחירי הרקמות הרכות המופרדות מהמבנה הבסיסי. הסחוס והעצם של האף מעוצב מחדש על מנת לקבל את האפקט הקוסמטי הנדרש. ניתן להרחיב את הנחיריים או לצמצמם בהתאם לצורך.

סיכונים עיקריים

הסיכונים המשמעותיים הנלווים לניתוח אף גברי הם דלקות בחזה ובאף, אובדן זמני של חוש הריח, דימום מהאף וקשיי נשימה.

חמישה עד עשרה אחוזים מהמטופלים עשויים להזדקק לניתוח אף חוזר כאשר רקמת הצלקת מחלימה או אם השתלים המוחדרים דרך עור האף אינם מגיבים היטב לניתוח ויש צורך להסירם.

ד"ר אור בנאל ניתוחי אף

ד"ר אור בנאל ניתוחי אף

ד"ר אור בנאל מייסד המרכז לניתוחי אף בישראל. הפורטל המקצועי ביותר בתחום ניתוחי האף ונושאים נוספים נילווים.

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג פרופורציה חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!