ניתוח אף להקטנת נחיריים

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג פרופורציה חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

ניתוח אף להקטנת נחירייםבמשך קרוב למאה שנים, מנתחים פלסטיים ומומחי אף אוזן וגרון הפכו את הליך ניתוח האף לתיקון תכונות אף שאינן רצויות באמצעות ביצוע ניתוח אסתטי.

פעולה זו עשויה להתבצע כהליך אשפוז קצר יחסית, בדרך כלל תחת הרדמה מקומית או כללית. זמן ההחלמה הוא כשבוע, והניתוח נועד על מנת לסייע להקטנת גודל האף, חידוד המראה שלו, או הקטנת גודל הנחיריים.

ניתוח אף להקטנת נחיריים הוא הליך קוסמטי המבוצע על אנשים החשים כי נחיריהם רחבים מידי. למרות שמדובר בהליך קל יחסית, הקטנת נחיריים כרוכה בבחינה מדוקדקת של האף וגישה כירורגית זהירה.

הנחיריים מהווים מאפיין חשוב של הפנים. הקטנה משמעותית מידי שלהם עלולה לגרום למראה שאינו מאוזן ואינו טבעי ובכך להביס את המטרה המקורית של ההליך הקוסמטי.

ההליך הנכון של ניתוח אף להקטנת נחיריים

רוב המטופלים המעוניינים בהקטנת נחיריים מודאגים מכך שאפם נראה רחב מידי כאשר הם מחייכים, או שהרוחב הכללי של האף אינו מחמיא לתווים הכלליים של פניהם. בטרם ביצוע הניתוח להקטנת נחיריים, חיוני לבחון את גשר האף וקצהו. אם אחד מהאזורים האלו חסר בהגדרה, הנחיריים הרחבים עשויים להופיע באופן שאינו פרופורציונאלי.

המנתח בודק את מידות הנחיריים בהשוואה לרוחב האף. בדיקה זו מתבצעת בדרך כלל באמצעות מתיחת קו "דמיוני" מהזווית הפנימית של העין כלפי מטה. אם שולי הנחיר באותו צד חורגים לצד מהקו הדמיוני, יש צורך להקטין את הנחיר. לעיתים, חלופה שאינה ניתוחית עשויה להוות פתרון טוב יותר מאשר ביצוע ניתוח פולשני.

מטופלי ניתוח אף, המבצעים הליך ניתוח אף שאינו פולשני מופתעים לעיתים קרובות מהשיפור העצום אשר יכול להיות מושג באמצעות השלמת גשר האף והגדרת קצהו. ברוב המקרים, ניתוח אף להקטנת נחיריים מבוצע כשלב אחרון במהלכי ניתוחי אף והוא מתבצע רק לאחר שמתקבלת הצורה הסופית החדשה של האף.

כיצד מבוצע ניתוח להקטנת נחיריים?

הרופא מבצע את הניתוח באמצעות הרדמה מקומית. ההליך אורך כחצי שעה והמטופל עוזב את המרפאה עם תפרים קטנים חבויים בקמטי הנחיריים. תפרים אלו יוסרו לאחר חמישה ימים עד שבוע. ההחלמה המלאה תתרחש כעבור עשרה ימים.

ניתוח אף להקטנת נחיריים מבצע באמצעות הליך המכונה כריתת טריז. באמצעות ניתוח זה, מוסר "טריז" הנחיר באופן כזה שהצלקת מוצבת על הקמט המתבצע באמצעות חיבר האף ללחי הקרובה, צמוד למקום הנחיר. לאחר הריפוי, הצלקת מוסווית באופן משמעותי ובקושי מורגשת. חשוב לבצע את הניתוח רק במרפאה מורשית ואצל רופא מיומן. מומלץ לבקש לראות סיפורי הצלחה והמלצות.

הסיכונים הכרוכים בניתוח להקטנת נחיריים

בדומה לכל הליך כירורגי אחר, גם ניתוח אף להקטנת נחיריים כרוך בסיכונים כלליים דוגמת דימום, זיהום או תגובה שאינה תקינה להרדמה. רופא מומחה ומקצועי ערוך לסיכונים ויודע לטפל בהם.

הקפדה של המטופל לשמירת הוראות המנתח לפני ואחרי ביצוע ההליך, כמו גם היערכות נאותה של המנתח לפני הניתוח, מקטינה את הסיכונים. בדרך כלל, מדובר בהליך קטן ופשוט.

ד"ר אור בנאל ניתוחי אף

ד"ר אור בנאל ניתוחי אף

ד"ר אור בנאל מייסד המרכז לניתוחי אף בישראל. הפורטל המקצועי ביותר בתחום ניתוחי האף ונושאים נוספים נילווים.

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג פרופורציה חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!