כירורג פלסטיקאי: חשוב ללכת אל המומחים

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מלאו את הטופס ונציג חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

כירורג פלסטיקאימעמד הרפואה האסתטית בעולם נמצא בעליה מתמדת. המחקר, השיפורים, והמקצועניות של רופאים העוסקים בכירורגיה פלסטית הביאו למצב שבו גם אנשים שלא שקלו בעבר להיעזר בשירותיו של כירורג פלסטיקאי הולכים ומשנים את דעתם.

אם בעבר היה חלקן של הנשים בקרב המנותחים הפלסטיים גדול באופן נחרץ מזה של הגברים, הרי שגם כאן המצב הולך ומשתנה.

יותר ויותר גברים פונים גם הם לעזרת הרפואה בצפייה לשנות את מראם החיצוני, את הרגשתם ואת הביטחון העצמי שלהם. מאמר זה מסביר מה הן ההתמחויות השונות שבהן עוסק כירורג פלסטיקאי מקצועי לא לפני שנדגיש את החשיבות של הבחירה במנתח בעל ניסיון וותק משמעותיים.

ניתוח אף – הניתוח הפלסטי הנפוץ ביותר בעולם

למרות שיש מקרים שבהם הטיפול נעשה כתוצאה מפגם מולד או מבעיה רפואית כגון שבר, במרבית המקרים הטיפול נועד למלא חסר אסתטי בעיקרו. כירורגיים אסתטיים מובילים כיום מספרים שהגישה המועדפת עליהם הינה זו שבה ההתערבות איננה מבקשת ליצור מראה חדש ו"משופץ". העדיפות היא לבצע תיקנים עדינים יחסית, כאלה שאינם מזדקרים לעין. המטרה בכך היא כפולה:

ראשית, כשההלתיך מבוצע בגישה עדינה, גם הסיכונים קטנים יותר ובמקרה הצורך, גם תיקון נוסף יהיה פשוט יותר לביצוע. שנית, במציאות, שלא כמו במקרה של הדמיה, המראה הטבעי מסתבר כמועדף יותר על מרבית המטופלים. אף יפה כשלעצמו אינו דבר משמעותי כל כך אם הוא לא משתלב היטב בתווי פניו של המטופל.

ניתוחי חזה לגברים או לנשים

בתחום כירורג פלסטיקאי נפוצים מאוד גם ניתוחי החזה למיניהם. לרוב, מדובר על טיפולים המיועדים לנשים, אולם ישנם גם טיפולים לגברים, לרוב בתחום של הקטנה חזה לגברים הסובלים מבעיה רפואית או מעודף משקל.

בין ניתוחי החזה קיימים הסוגים הבאים:

הקטנת חזה – ניתוח זה מיועד לנשים הסובלות לא רק מהמראה של חזה גדול וכבד אלא גם לכאלה שסובלות מההשלכות הפיסיות של עודף משקל שכזה. כאבי גב וקשיי יציבה מאפיינים חלק מהנשים שלהן חזה גדול במיוחד. סוג זה של ניתוח מחייב החלמה ארוכה יחסית לשאר הטיפולים, שכן מבוצעת כאן פעולה של כריתה או הסרת רקמה אנושית משמעותית.

הגדלת חזה – בצד השני של המטבע נמצאות הנשים שמבקשות ליהנות ממראה ומתחושה נשית יותר. נשים כאלה, שהן בעלות חזה קטן מידות, מבקשות לקבל מראה עגול יותר בפלג הגוף העליון באמצעות הכנסת שתלים. השתלים המודרניים הם לרוב איכותיים יותר מהשתלים שהיו בשימוש בעבר, אך חשוב לוודא זאת עם כירורג פלסטיקאי לפני הניתוח. יש לציין שכעבור עשר או חמש עשרה שנים נדרש על פי רוב ניתוח להחלפת השתלים הישנים.

הרמת חזה – הרמה ועיצוב חזה הוא הליך המיועד ברוב המקרים לנשים שמבקשות לקבל מראה צעיר יותר בחלק זה של הגוף. לעיתים קרובות הניתוח הזה מתקיים במקביל לסוגים אחרים של טיפולים שנועדו להקנות מראה צעיר.

מה שלא עושה הטבע עושה כירורג פלסטיקאי

חלק גדול מהטיפולים נועד לאנשים מבוגרים, יחסית, שמבקשים להתמודד בדרך זו עם תהליכי צניחה של שרירים ורקמות. בין היתר מקובל לבצע פעולות של מתיחת פנים, הרמת עפעפיים, העלמת קמטים וכיוצא באלה. חלק מהפעולות נעשות בתהליך של הזרקת חומרי מילוי שונים או של בוטוקס שפועל על השרירים.

סוג אחר של טיפולים נועד לסייע בהתמודדות עם היווצרות של רקמות שומן באזורים שונים בגוף, שלא ניתן לסלק אותן באמצעות תזונה או פעילות גופנית. הדבר מתבצע באמצעות שאיבת שומן נקודתית בירכיים, בבטן, בזרועות או בסנטר.

 

Picture of מנחם פישר
מנחם פישר

אתר האינטרנט של המרכז לניתוח אף, הוא מרכז חדשני וראשון מסוגו, שמאגד סביבו מידע רב הנוגע לניתוחי האף השונים. אתר האינטרנט שלנו, באתר אינטרנט ראשון מסוגו, אשר נהגה ונכתב על ידי מיטב המומחים ואנשי המקצוע שפועלים ועובדים למען המרכז לניתוחי אף.

074-7695546

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג פרופורציה חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!