ניתוח לתיקון אף עקום או שאינו סימטרי

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג פרופורציה חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

ניתוח אף בשל אף עקום או אסימטריה באף חלק מניתוחי האף הללו נועדו להביא אך ורק לשיפור במראה האף, זאת למשל באמצעות סילוק של גבנון, יצירת אף סולד, סילוק שקעים וכדומה.

סוג אחר של טיפולי אף נועד להשיג יתרונות אלו והרבה מעבר להם. ניתוח אף עקום שמטרתו התמודדות עם צורה עקומה או אסימטריה יכול לשפר את הבריאות הפיסית בדרך של השגת שיפור משמעותי בזרימת האוויר שעובר דרך מערות האף.

אף עקום ושיפור המראה

באופן טבעי ומובן, כל הפונים למנתח הפלסטי בבקשה לשפר את מראה האף מעוניינים להיראות יפים יותר. תהליך זה, שטומן בחובו גם יתרונות חשובים בתחום הביטחון העצמי והערכה העצמית, משפיע מאוד שכן אי אפשר להמעיט בחשיבות מראה הפנים. אך קיימים מצבים שבהם מראהו של האף ומצבו הנוכחי משפיעים כפל כפליים. דוגמא טובה לכך ניתן למצוא במצבים שבהם האדם סובל מאף עקום או מחוסר סימטריה באף.

מצב של אף עקום ואסימטרי הינו בולט מאוד לעין ועשוי להוביל לפגיעה חמורה בהערכה העצמית, הרבה מעבר למקובל. אי לכך, למרות שמצבים כאלה אינם נפוצים מאוד, הרי שמקרים כאלה מהווים אתגר מיוחד לכל מנתח פלסטי. טיפול כזה עשוי להיות מעט ארוך ומסובך יותר מהרגיל, אבל ההשלכות של התוצאות – מרחיקות לכת.

אף עקום ובדיקות מקדימות

במקרים של תיקון אף עקום, נהוג להקפיד על בירור מקדים אודות מצבו הרפואי והבריאותי של המטופל. למרות שדבר זה נעשה גם בטיפולים אחרים, הרי שכאן יש חשיבות מיוחדת.

חשוב לא רק לערוך צילומים של האף מזוויות שונות ולקחת מדדים רפואיים שונים, כי אם גם לבדוק האם המטופל (או המטופלת) סובלים מבעיות של כניסה או הוצאות אוויר, מכאבים שונים ומבעיות נוספות.

לצפות את העתיד

אמנם איש אינו יכול לצפות באמת את העתיד, אבל בתחום אף עקום בכלל ובתחום הניתוחים שנועדו לפתור מצב של חוסר סימטריה בפרט אפשר להגיע ממש קרוב לכך. אותה ראיית הנולד נעשית באמצעות מחשוב מודרני שמאפשר לערוך הדמיה של מראה האף והפנים של לאחר אף עקום.

ההדמיה מסייעת למטופל להבין מה צפוי להיות המראה הסופי אך יש להבין שאין מדובר בתוצאה מובטחת. הדבר נועד לצורך אינדיקציה לכדי למנוע מצבים של ציפיות לא ריאליות.

הגיל הנכון והרופא הנכון

כדי בצע טיפול אסתטי מהסוג של אף עקום יש צורך להגיע למצב שבו האף הגיע למלוא גודלו והתפתחותו. מצב זה מתקיים במרבית האנשים בין גיל שש עשרה לגיל שבע עשרה. רק בשלב זה, ורק בכפוף להחלטתו של הרופא המנתח, ניתן לעבור את הניתוח בהצלחה.

לצד חשיבות הגיל הנכון לניתוח חשוב לא פחות להקפיד גם על הבחירה ברופא המנתח. ישנה עדיפות רבה לבחור במנתח בכיר ובעל ניסון. הדבר חשוב, כמובן, בכל מקרה שבו נדרש אף עקום, אבל כאשר מדובר על מצב מורכב יותר, מה שמאפיין מצבים של אף עקום, הדבר חשוב אפילו יותר.

לא פחות חשוב מהמקצועיות ומהניסיון של הרופא, חשוב לבחור במישהו שמרגישים שיש עמו כימיה טובה. מכיוון שאין מדובר על טיפול של הרפואה הציבורית, ומכיוון שהמטופל (או הוריו) משלמים במיטב כספם, אפשר וכדאי שלא להתפשר. הוכח שכאשר מטופלים חשים בנוח וכאשר הם סומכים על הרופא, שביעות הרצון שלהם מהתוצאות גבוהה יותר.

ד"ר אור בנאל ניתוחי אף

ד"ר אור בנאל ניתוחי אף

ד"ר אור בנאל מייסד המרכז לניתוחי אף בישראל. הפורטל המקצועי ביותר בתחום ניתוחי האף ונושאים נוספים נילווים.

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג פרופורציה חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!