איך אפשר לנתח אף ארוך?

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג פרופורציה חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

ניתוח לאף ארוך ניתוחי אף הינם ניתוחים פופולאריים מאד בקרב כלל ומגוון האוכלוסייה. לניתוחים אלה מגיעים נשים וגברים, בני גילאים שונים עם מגוון בעיות אשר מפריעות להם באופן ספציפי.

היות והאף הוא איבר מרכזי ובעל חשיבות בפנים, מירב תשומת הלב מתמקדת בגודלו, אורכו ומבנהו. פעמים רבות, אנשים מתלוננים כי אפם ארוך מדי, וכי הוא מפריע ומשנה את ההבעה ואת מבנה הפנים.

מכיוון שאף ארוך מדי עלול לפגוע בדימוי העצמי, הוא עלול גם לפגוע ביחסים החברתיים והזוגיים של אותו מטופל. בכדי למנוע סבל רב שנים, כדאי ומומלץ לפתור את הבעיה באמצעות ניתוח אף אשר יוכל לתת תוצאות טובות ומספקות.

לפני ביצוע הניתוח, יש להתייעץ או לבקש חוות דעת ממספר מנתחים, על מנת למנוע עוגמת נפש מאוחרת יותר ובכדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר.

 ניתוחי אף ארוך

את גודל האף משנים באמצעות שינוי גודל הסחוסים וגודל העצם, בכדי לתת לו את הגודל המתאים והפרופורציוני ביותר למבנה הפנים. למרות שינוי הגודל, על המנתח לשמר את כל תפקודי האף, קשת הסחוס ותמיכה מספקת לנחיריים. המנתח חייב לקחת בחשבון שיקולים אובייקטיבים של המטופל, ולא לגרום לאף להיות קטן מדי, נשי או גברי או בעל מבנה אשר ייצור לאחר מכן בעיות נשימה אחרות.

לניסיון המנתח בניתוחים מסוג זה, ישנה חשיבות משמעותית, מכיוון שהוא צריך לבדוק ולבקר את עצמו כבר במהלך הניתוח. מעבר לקיצור האף, יוכל ניתוח זה לשלב עוד פתרון למספר בעיות אשר מפריעות למטופל, כמו נחיריים גדולות, גבנונים או זוויות מפריעות במבנה האף. בכל מקרה, לא יתקבלו במהלך הניתוח החלטות נוספות אסתטיות, מלבד אלו אשר הוסכמו מראש.

סבלנות: תהליך ההחלמה מתבצע בקצב שלכם

הניתוח מסתיים עם נפיחות בפנים ואף עטוף בסד. הנפיחות תחלוף מעצמה לאחר מספר ימים, וכך גם הטמפונים אשר נועדו לספוג את הדמם. הגבס יירד במהלך הפגישה אצל הרופא המטפל, לאחר כשבוע. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי ייקח עוד זמן מה עד אשר יוכל המטופל להתרשם מהתוצאות הסופיות, עד לאחר ירידת הנפיחות והתייצבות האף על פי המבנה החדש.

בדרך כלל ניתוחים אלה מסתיימים בתוצאות של אחוזי הצלחה גבוהים, אולם המטופלים עלולים להתקשות להתמודד עם פניהם החדשות. לפעמים, הם ירגישו כי אפשר היה לקצר את אפם בעוד מספר מילימטרים, ולפעמים הם יחושו לא מסופקים מספיק מסיבות אחרות.

בכדי למנוע מקרים אלה, יש להיערך בטרם הניתוח ולערוך תיאום ציפיות עם הרופא המנתח. במידת האפשר, יש לדרוש הדמיה של האף החדש, בכדי שאפשר יהיה להתרשם עוד לפני התהליך אשר אינו בר שינוי.

ד"ר אור בנאל ניתוחי אף

ד"ר אור בנאל ניתוחי אף

ד"ר אור בנאל מייסד המרכז לניתוחי אף בישראל. הפורטל המקצועי ביותר בתחום ניתוחי האף ונושאים נוספים נילווים.

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג פרופורציה חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!