ניתוחי אף: השוואת מחירים

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג פרופורציה חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

השוואת מחירי ניתוח אףניתוח האף הוא אחד ההליכים הנפוצים ביותר בתחום הניתוחים הפלסטיים, והביקוש הגבוה מתבטא במחירים גבוהים, היות ויש מי שישלם.

מחירי ניתוחי אף עשויים להסתכם בעשרת אלפים ש"ח, ולעתים אף יותר.

בנוסף, גם רמת המיומנות של הרופא קשורה למחיר. מנתח פלסטי שצבר ניסיון מועט דורש, ברוב המקרים, מחירים נמוכים מהמקובל. התוצאות, במרבית המקרים, טובות הרבה פחות מאשר אצל הרופאים המנוסים.

חשבון מורכב

מומחים לרפואה פלסטית טוענים שישנה שונות רבה במחיר שמקשה על עריכת השוואה נכונה בין מרכזים רפואיים שונים ובין מרפאות פרטיות. עלות הניתוח מורכבת מפרמטרים שונים, שלאדם הפרטי קשה להעריך את חשיבותם. בסופו של חשבון, מחיר הניתוח הינו תוצאה של כמה גורמים, שאינם רק רפואיים. בין היתר המחיר מושפע מהגורמים הבאים:

הרופא המנתח – שמו של הרופא והמוניטין שלו מהווים חלק מרכזי מהמחיר לצרכן.

עלות חדר ניתוח – חלק מהרופאים מבצעים את הניתוחים באמצעות מתקנים רפואיים חיצוניים. מתקנים אלה נבדלים אחד מהשני במחירים שהם גובים מהרופא. מחיר זה מגולגל כמובן, על הצרכן הסופי.

נוכחות רופא מרדים – שכר הרופא המרדים וצוות רפואי נוסף, אם נדרש, נכללים גם הם בעלות ללקוח.

הליך הניתוח – בניתוחי אף יש כמה וכמה שיטות לטיפול. ההבדל בין ניתוח פנימי לבין ניתוח שנעשה מבחוץ (וכולל הסרת העור ותפירתו מחדש) נובע משיקולים שונים ומתבטא גם במחיר.

על איכות משלמים

השוואת מחירים בתחום ניתוחי האף קשה מניבה תמונת מצב מדויקת משום שמרבית הרופאים אינם מוכנים לתת הצעת מחיר למפרע. השוני בין המטופלים והשוני בין הטיפול הנדרש מחייב לרוב בדיקה ופגישת ייעוץ, אבל זו לא הסיבה היחידה לחשש למסור מחירים לכל דורש.

הרופאים המקצועיים ביותר, אלה שצברו באמתחתם מנותחים אין ספור והצלחות בקנה מידה גדול, מסרבים לרוב למסור הצעת מחיר שלא במסגרת פגישה עם המטופלים. המומחים הגדולים ביותר דורשים לרוב מחירים גבוהים יותר, לעיתים באחוזים לא קטנים, ולכן השוואה עם רופאים מתחילים לכאורה איננה עושה עימם חסד.

כאשר משקללים את אחוזי ההצלחה, אין ספק שמטופלים רבים יעדיפו לשלם יותר בכדי לשפר את ההצלחה ולהקטין את הסיכונים.

תחושה טובה

גם מטופלים שפנו לכמה וכמה רופאים במטרה להשוות מחירים לפני הבחירה במנתח הנכון עבורם מספרים שבסופו של דבר המחיר שיחק תפקיד משני בלבד. התחושה המתקבלת מהשיחה עם הרופא, הרצינות שהוא מקרין, היכולת שלו להרגיע את החששות, לכול הדברים הללו משמעות רבה.

טווח המחירים בתחום ניתוחי האף רחב, יחסית, ומושפע מהמוניטין של הרופא וממידת ניסיונו ביחד עם העלות שמשולמת עבור השימוש במתקן הרפואי ועלות האשפוז. את המחיר המדויק של הפרוצדורה ניתן לרוב לקבל רק במהלך פגישת ייעוץ במרפאה.

ראו גם:
ניתוח אף בזמן הצבא

ד"ר אור בנאל ניתוחי אף

ד"ר אור בנאל ניתוחי אף

ד"ר אור בנאל מייסד המרכז לניתוחי אף בישראל. הפורטל המקצועי ביותר בתחום ניתוחי האף ונושאים נוספים נילווים.

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג פרופורציה חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!