ניתוח אף בישראל

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג פרופורציה חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

ניתוח אף בישראלניתוח אף הוא ניתוח נפוץ מאוד במסגרת הניתוחים הפלסטיים והרפואיים בישראל. ניתוח זה מותאם לכל מטופל באופן אישי בהתאם לצרכים ולמטרות שלו. בדרך כלל ניתוח אף כולל הרדמה מקומית או כללית בהתאם להחלטת המנתח. על ניתוח אף בישראל נרחיב במאמר הבא. 

 

כיצד מתבצע ניתוח אף בישראל?

ניתוח אף בישראל מתבצע על ידי רופא מנתח שמומחה לניתוחי אף. בניתוח אף ניתן לשנות את מראה האף, לתקן את תפקוד האף או לבצע את שניהם. מדובר בניתוח שמשתנה בהתאם למטופל, למצבו הרפואי ולרצונות האסתטיים שלו. לכן ניתוח אף לא כולל צעדים מוגדרים וקבועים מראש. כל שלב בניתוח אף מותאם למטופל. ניתוח אף כולל הרדמה מקומית או כללית. סוג ההרדמה ייקבע על ידי הרופא המנתח בהתאם לפרמטרים כמו העדפת המטופל, מצבו הרפואי, סוג ההליך שמתבצע, מורכבות ההליך ועוד. 

לביצוע ניתוח אף יש לקחת בחשבון את תכונות הפנים ואת עור האף שכן במהלך הניתוח משנים את העצם, הסחוס והעור ויש לבחון את השינוי הנדרש. בניתוח המנתח יבצע חתך חיצוני בבסיס האף בין הנחיריים ודרכו יקבל גישה לעצמות ולסחוס. החתך מתבצע בתוך האף ונותן גישה למהלך הניתוח. במהלך הניתוח ניתן להגדיל או להצר את עצם האף, להסיר רקמה מחלק אחר בגוף או להשתמש במילוי סינתטי ועוד. בתום הניתוח המנתח ימקם סד שיתמוך בצורה החדשה של האף. לעתים יש צורך בתחבושות שיספקו תמיכה נוספת. 

מה ההחלמה של ניתוח אף בישראל?

ניתוח אף כולל תקופת החלמה. בסיום הניתוח המטופל ישהה בחדר התאוששות לזמן קצר ולאחריו יוכל לעזוב. ברוב המקרים המטופל יוכל לצאת הביתה כבר ביום הניתוח, אך במקרים בהם המטופל סובל מבעיות בריאותיות ייתכן שהוא יאלץ להישאר למשך הלילה להשגחה. 

לאחר ניתוח אף חשוב לשכב עם ראש מורם גבוה. על ידי כך ניתן להפחית דימומים ונפיחות. כמו כן על מנת להוריד את הנפיחות ולהפחית כאבים ניתן לבצע קומפרסים קרים ואף לקחת משככי כאבים בהתאם להמלצת הרופא המנתח. 

ברוב המקרים כשבועיים לאחר הניתוח הכאבים יופחתו באופן משמעותי, הנפיחות תרד והמטופל יוכל לחזור לשגרה. 

 

האם ניתוח אף בישראל כולל סיכונים?

ניתוח אף בישראל הוא אחד הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר כיום. מסיבה זו מנתחים רבים יודעים כיצד לבצע את הניתוח ומבצעים זאת במיומנות רבה. עם זאת, יש לקחת בחשבון שקיימים סיכונים בביצוע הניתוח. כמו בכל ניתוח שכולל הרדמה יכולים להיות סיבוכים הנובעים מההרדמה כמו זיהום, דימומים ותגובה שלילית להרדמה. מלבד סיבוכי ההרדמה עלולים להיגרם סיכונים נוספים. 

בין הסיכונים הקיימים לאחר ניתוח אף- 

 • קשיי נשימה מהאף
 • חוסר תחושה באף ומסביב לו
 • מראה לא אחיד
 • כאבים
 • שינויי צבע עור
 • נפיחות מתמשכת
 • הצטלקות
 • ניקוב מחיצת האף 

ועוד. 

יש לשים לב כי הסיכונים הללו אינם נפוצים. עם זאת מומלץ להתייעץ עם הרופא המנתח בנוגע אליהם. כמו כן, ישנם מקרים בהם התוצאה של הניתוח תהיה לא מוצלחת. למעשה ב-5% עד 10% עלולים להזדקק לניתוח חוזר. לדוגמא במצבים האם רקמת הצלקת או השתלים שהוחדרו דרך העור לא מגיבים טוב. 

 

ניתוח אף בישראל שלא צלח

כפי שציינו, אחד הסיכונים הכרוכים בניתוח אף הוא שהניתוח לא יצלח. הסברנו קודם שניתוח אף לא כולל צעדים מוגדרים וקבועים מאחר שמשתנה בין מטופל למטופל. לכן, כל שלב בניתוח יהיה מותאם באופן אישי למטופל ולמטרותיו. יכולים להיות מקרים שונים בהם המנותח לא יהיה מרוצה מהניתוח. ניתוח אף לא מוצלח הוא ניתוח שהתוצאה שלו לא מוצלחת ולא בהתאם לרצונו של המטופל. במצב בו בוצע ניתוח אף לא מוצלח יהיה צורך בביצוע ניתוח חוזר. ברוב המקרים יהיה ניתן לבצע ניתוח חוזר במידה שהניתוח הראשון לא היה מוצלח. 

יכולות להיות סיבות שונות לניתוח אף לא מוצלח- 

 • ניתוח שבוצע על ידי מנתח חסר ניסיון
 • ניתוח שבוצע על ידי מנתח מנוסה בביצוע כושל (קורה לפעמים)
 • ניתוח שבוצע בחו"ל בסטנדרטים נמוכים
 • ניתוח שבוצע ללא תיאום ציפיות וללא ביצוע הדמיה

ועוד. 

על מנת להקטין את הסיכוי לניתוח אף לא מוצלח יש לבחור במנתח שמבצע תיאום ציפיות כולל הדמיה. אל תוותרו על שלב ההדמיה מאחר שיכול להשפיע באופן משמעותי על תוצאות הניתוח. 

כמה עולה ניתוח אף בישראל?

כפי שציינו ניתוח אף הוא אחד מהניתוחים הנפוצים ביותר במסגרת הניתוחים הפלסטיים בישראל. מדובר בניתוח עם ביקוש גבוה מאוד. הביקוש הגבוה בא לידי ביטוי גם במחיר. ניתוח אף הוא ניתוח עם מחירים גבוהים יחסית. קשה לענות באופן חד משמעי כמה יעלה ניתוח אף בישראל מאחר שהמחיר תלוי בגורמים שונים כמו מי הרופא המנתח, האם יש צורך ברופא מרדים, מורכבות הניתוח, מה כולל ההליך ועוד. 

כתוצאה מכך, טווח המחירים של ניתוח אף הוא רחב יחסית ומושפע מהמוניטין של הרופא וממידת ניסיונו, כולל עלות האשפוז והשימוש במתקן הרפואי. באופן ממוצע, המחיר לניתוח אף יכול להגיע ל-10,000 שקלים ולעתים אף יותר. על מנת לקבל מחיר מדויק לביצוע ניתוח אף בהתאם לדרישות שלכם ולמטרות, יש לקבל פגישת ייעוץ במרפאה ורק לאחריה לקבל הצעת מחיר רלוונטית עבורכם.

ד"ר אור בנאל ניתוחי אף

ד"ר אור בנאל ניתוחי אף

ד"ר אור בנאל מייסד המרכז לניתוחי אף בישראל. הפורטל המקצועי ביותר בתחום ניתוחי האף ונושאים נוספים נילווים.

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג פרופורציה חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!